ראשי » כדורגל

כדורגל ישראלי – קבוצות הכדורגל הישראלי

5 בנובמבר 2010 | | אין תגובות | מאת

בית¨ר ירושלים

קבוצת הכדורגל בית¨ר ירושלים נוסדה בשנת 1936 על ידי דוד הורן ב1938 נאלצה להפסיק את פעולתה עד להקמת מחדש ב1943.
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://www.bjerusalem.co.il

בני יהודה תל אביב

בני יהודה תל אביב הוא מועדון כדורגל ישראלי שהוקם בשנת 1936 בדרום תל אביב וממוקם בשכונת התקווה.
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://www.bnei-yehoda.co.il

בני סכנין

יושב ראש הקבוצה הוא חסן אבו סאלח. הקבוצה הוקמה בסוף שנות ה 70 ובשנת 2003 עלתה לליגת העל.
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://www.abna-sakhnin.com/h/main.asp

הכח עמידר רמת גן

הכח מכבי עמידר רמת גן היא קבוצת כדורגל בליגת העל עונת 2008/2009 . הקבוצה אשר שורשיה עוד בהכח וינה של תחילת המאה ה-20 הוקמה ב-1959 ובילתה את מירב שנותיה בשתי הליגות העליונות בטבלת הליגות בכדורגל הישראלי. הקבוצה זכתה עד כה נכון ל2009 בשתי אליפויות ובפעמיים בגביע המדינה בכדורגל.
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://www.hakoach.co.il

הפועל עירוני קריית שמונה

עירוני קריית שמונה נוסדה כתוצאה מאיחוד שתי הקבוצות שייצגו אז את העיר הפועל קריית שמונה ומכבי קריית שמונה. בעונת 2007 העפילה קרית שמונה אל ליגת העל.
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://www.iturank8.co.il

הפועל פתח תקווה

קבוצת הכדורגל של הפועל פתח תקווה הוקמה ב-1935 וזכתה עד היום נכון ל2009 בשש אליפויות חמש מהן רצופות רצף חסר תקדים בכדורגל הישראלי. פתח תקווה הופיעה שמונה פעמים בגמר גביע המדינה וזכתה פעמיים בגביע. לקבוצה חמש הופעות בגמר גביע הטוטו מתוכן ארבע זכיות בגביע. עשר פעמים הייתה הקבוצה סגנית האלופה.
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://hptfc.co.il

הפועל תל אביב

הפועל תל אביב הוא מועדון כדורגל ישראלי הנמנה עם מועדוני הכדורגל המובילים והוותיקים בישראל. המועדון מתחרה בליגת העל העל נכון ל2008/2009 . מגרשה הביתי של הקבוצה הוא אצטדיון בלומפילד שביפו
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://www.hapoelta-fc.co.il

מכבי חיפה

מועדון הכדורגל מכבי חיפה הוא מועדון כדורגל ישראלי שהוקם בשנת 1913 בעיר חיפה. המועדון נמנה מאז שנות ה-80 עם מועדוני הכדורגל המובילים בישראל. הקבוצה נמצאת בבעלותו של איש העסקים יעקב שחר שמכהן כנשיא המועדון.
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://maccabi-haifafc.walla.co.il

מכבי נתניה

מכבי נתניה היא אחת מקבוצות הכדורגל הוותיקות בישראל. הקבוצה הוקמה בשנת 1934 ושיחקה 49 עונות בליגת העל הישראלית כולל העונה הנוכחית 2008/2009 .
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://www.fcmn.co.il

מכבי פתח תקווה

מכבי פתח תקווה נוסדה בשנת 1912 כקבוצת הכדורגל העברית השנייה לאחר מכבי תל אביב הקבוצה נוסדה על ידי סטודנטים מפתח תקווה אשר למדו באוניברסיטה של קושטא והתגייסו לצבא הסולטן
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://www.m-pt.co.il

מכבי תל אביב

מכבי תל אביב היא קבוצת כדורגל ישראלית הנחשבת לאחת הקבוצות המובילות בארץ. הקבוצה מובילה את טבלת הקבוצות הזוכות באליפות המדינה עם 20 אליפויות ואת טבלת הזוכות בגביע המדינה עם 22 גביעים מתוכם 7 נלקחו בעונת אליפות דאבל . מכבי תל אביב גם זכתה שלוש פעמים בגביע הטוטו ופעמיים בגביע אסיה לקבוצות והיא הקבוצה היחידה בישראל נכון ל-2009 שמעולם לא שיחקה בליגות המשנה.
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://www.maccabi-tlv.co.il

עירוני אשדוד

מועדון ספורט עירוני אשדוד או בקיצור מ.ס. אשדוד הוא מועדון כדורגל ישראלי שנוצר בשנת 1999 לאחר איחוד בין קבוצת מכבי עירוני אשדוד לבין הפועל אשדוד. נכון לעונת 2008/2009 המועדון מתחרה בליגת העל.
לאתר הרשמי של הקבוצה – http://www.fcashdod.com

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.