מנעולן בעכו – איך למצוא פורץ מנעולים מקצוע בעכו

מנעולן בעכו

אז חזרתם ממסיבת הבר מצווה של הבן דוד שלכם וכאשר חיפשתם את המפתח של הבית נזכרתם שהשארתם את המפתח על השולחן באולם האירועים שנמצא במרחק של שעה וחצי נסיעה ממכם ואתם לא יודעים איך להיכנס לבית? אז יש לזה פתרון פשוט מאוד וזה להתקשר למנעולן מקצועי שיעזור לכם להיכנס לבית בדקות ספורות ועד שעה מרגע הגעתו לביתכם.

אז מצאתם תשובה לבעיה שלכם אבל עכשיו אנו נותרים עם שאלה נוספת, איך מוצאים מנעולן מקצועי ואמין שיפרוץ לדלת הבית? הפתרון נמצא במרחק של שיחת טלפון פשוטה. פשוט כנסו לגוגל והקלידו את צמד המילים מנעולן בעכו וקבלו רשימה של אתרים שמספקים שירותי פריצה מסביב לאזור מגוריכם, אנו ממליצים להיכנס לאינדקסים כמו בזק 144 ודפי זהב ושם כבר תקבלו רשימה של נותני שירות מקצועיים ואמינים (חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של פורץ מנעולנים אמין – ישנם מקרים רבים של מנעולנים ששדדו בתים שהם החליפו להם צילינדר וכו’).

אילו שירותים מנעולן מציע?

בין שירותיו של פורץ מנעולים תוכלו למצוא:

  • החלפת כל סוגי הצילינדרים לבית.
  • החלפת מנגנון תקול (המוח של הדלת).
  • פריצת דלתות (ניסור וקידוח הצילינדר).
  • פריצה שקטה (פריצה בלי רעש ובלי הריסת הצילינדר).
  • התקנת מנעול כספת עליון (מנעול עליון שמונע מגנבים לפרוץ לדלת)
  • פריצת דלתות של רכבים.
  • ועוד שירותים רבים ומגוונים…

אם אתם גרים באזורים שהפשיעה שם רבה מאוד, אתם יכולים גם לשקול להתקין מצלמות אבטחה, מערכות מיגון וכו’, כדאי להתייעץ עם מנעולן לגבי השירותים האלה. כדאי לדעת שמצלמות אבטחה גם כן מונעות פשיעה משום שהגנבים יודעים שהם מתועדים וזה גורם להם לדלג על דלת הבית שלכם ולעבור לדלתות “קלות טרף” אחרות.

אז איזה צילינדר כדאי להתקין?

ישנם סוגים רבים של צילינדרים ובמחירים שנעים בין 250 ש”ח לעד 1200 ש”ח, אבל התשובה תלויה באזור שאתם גרים, האם הדירה שאתם גרים בה שכורה או לא (על דירה שכורה לא שווה להשקיע כסף רב בהחלפת הצילינדר), האם תכולת הדירה שלכם יקרה או לא וכו’.

האם שירותים של מנעולן בלילה יעלו יותר?

התשובה החד משמעית היא כן! משום שאלו הן לא שעות העבודה הרגילות שנעות בין 09:00 ל 18:00 והמנעולן ככל הניראה יושן בביתו ולכן המחיר עבור שירותיו יעלו הרבה יותר (בחלק מהמקרים המחיר מזנק לפי 2).

אנו מקווים שהמאמר עשה לכם סדר בראש לכל מה שקשור לפריצת דלתות, סוגי צילינדרים וכו’.